Įmonių steigimas ne visada yra geriausias sprendimas

imoniu steigimasNuo ko pradėti veiklos legalizavimą – žino ne kiekvienas asmuo. Tačiau, net ir nežinantiems dabar yra daug sprendimų, kurie viską palengvina. Vienas iš jų – specialios konsultacijos, kurias teikia šioje srityje daugelį metų dirbantys profesionalai. Įmonių steigimas yra viena iš jų siūlomų paslaugų. Ko gero galvojate, kad jų paslaugos yra be galo brangios ir turbūt jums neprieinamos pagal kišenę? Jūs klystate, nes kaip tik šių specialistų dėka jūs išleistumėte mažiau pinigų. Viskas priklausys nuo jūsų sprendimų. Šie specialistai dabar siūlo tiek konsultacijas, tiek tarpininkavimo paslaugas, tiek ir įmonių įsigijimo galimybes.

Įmonių įsigijimas iš minėtų specialistų būtų bene naudingiausias sprendimas tiems, kurie nori veiklą vykdyti atribojant savo asmeninę atsakomybę. Pavyzdžiui, jeigu jus domina UAB, tai dar nereiškia, kad ją turite registruoti. Yra daug galimybių jas paprasčiausiai nusipirkti kad ir internetu. Minėti specialistai jomis prekiauja, aišku – ne visi. Jums reikia susirasti profesionalus, kurie pardavinėja juridinius asmenis bei teikia konsultacijas susijusiais klausimais. Tai būtų vienas pigiausių variantų.

Pirkti įmonę tikrai verta, jeigu tik pasirenkamas geras variantas. Koks jis? Paprasčiausiai, jums būtina rinktis tuos specialistus, kurie pardavinėja būtent prekybai skirtas įmones. Aiškiau kalbant, jie registruoja įmones būtent tam, kad vėliau jas parduotų kitiems žmonėms. Tokiais atvejais, įmonės parduodamos vos ne kaip naujos. Vienas iš menkų minusų – negalėsite turėti tokio pavadinimo, kurį esate sugalvoję. Jums reikėtų rinktis įmonę iš siūlomo sąrašo. Geriausia tai, kad tokios įmonės įsigijimas įvykdomas vos per vieną dieną. Aišku, jeigu pasirinksite populiariausius šioje srityje dirbančius paslaugų teikėjus, viskas truks vos porą valandų ar net dar trumpiau.

Perkant įmonę, reikia pasižiūrėti ar ji anksčiau turėjo su kuo nors reikalų ar vis dėlto ne. Jeigu įmonė, nuo pats jos įregistravimo, jokios veiklos nevykdė visiškai, tuomet tokį pirkinį reikia griebti kuo griečiau. Aišku, jeigu kaina yra adekvati. Matote, veiklos nevykdžiusios įmonės neturi skolų bei įsipareigojimų, o to jums ir reikia norint pradėti nuosavą verslą. Tad, būtina plačiau pasidomėkite ką siūlo tokie įmonių pardavėjai.