Pirma paskola nemokamai: kaip pasirinkti atsakingai?

Kredito bendrovių pasiūlymai privertė susimąstyti apie naudingas skolinimosi sąlygas? Nežinote kurios įmonės pasiūlymą pasirinkti? Pirma paskola nemokamai išduodama naujiems klientams, tad jeigu jūs ir esate naujas klientas kažkurioje bendrovėje,  tai galbūt ir vertėtų pasinaudoti tokiu pasiūlymu. Žinoma, reikia žinoti, kad ne visose bendrovėse kredito gavimo sąlygos pateikiamos iškart – viską detaliau sužinosite kuomet bus pateikta paskolos sutartis. Taip pat pirmą paskolą nemokamai išduodančių bendrovių pasiūlymus reikėtų įvertinti tinkamai, nes mat kai kurie gali jus ir kiek suklaidinti. Jums reikia pirmiau įsitikinti ar ta nemokamai siūloma paskola nesukels problemų ateityje – turite įsitikinti, kad tokį kreditą grąžinti bus paprasta.

Visiems klientams, kuriuos domina pirma paskola nemokamai, siūloma rinktis kuo ilgesnį paskolos grąžinimo terminą.

Kaip minėta pradžioje, pirmąjį kreditą kai kurios bendrovės nemokamai  išduoda trims mėnesiams, tačiau jeigu jūs tokiam laikui ir skolinsitės, tai turėkite galvoje, kad po 90 dienų jūs turėsite grąžinti viską. Jeigu jūs neįstengsite padengti visos paskolos sumos, tai kredito įstaiga ko gero pasiūlys kredito atidėjimo galimybę. Ar ji naudinga? Dažniausiais atvejais – ne. Supraskite, kredito grąžinimo dienos atidėjimas yra gana brangus – tenka mokėti labai didelį mokestį. Jeigu pasirinktumėte ilgesnį skolos grąžinimo laikotarpį, tai per pirmus tris mėnesius įmokų mokėti nereikės. Refinansavimas įsiskolinusiems galimas, bet ne visada.

Ilgesnis laikotarpis rekomenduojamas dėl to, kad jo dėka mažėja mėnesio įmokų sumos. Jas lengviau padengti. Tuo labiau, kad pasirinkdami ilgesnį laikotarpį, jūs pretenduojate mokėti ir maksimaliai mažas palūkanas – kuo terminas ilgesnis, tuo palūkanos būna mažesnės.

Pirma paskola nemokamai suteikiama tik ribotai sumai.

Jeigu galvojate, kad dideles sumas jūs galėsite pasiskolinti nemokamai, tai labai klystate. Matote, dauguma kredito įstaigų naudoja metodiką, kuomet skolinimosi limitai didėja tik su lig kiekviena sėkmingai ir laiku grąžinta paskola. Tai reiškia, kad pirmam kartui ko gero galėsite skolintis ribotą sumą, o jeigu tą skolą grąžinsite greitai ir be jokių nesklandumų, tai sekantį kartą kredito įstaiga galbūt pasiūlys didesnę sumą. Na, bent jau taip būna populiariausiose kreditų bendrovėse, kuriose siūlomos ilgalaikės paskolos.