Xenon lemputės – kainuoja daugiau. Tačiau ar tai atsiperka?

Renkantis transporto priemonės lemputes siūlome daugiau dėmesio skirti inovacijoms, kurios pelnė ne vieno lietuvio dėmesį ir tuo pačiu pagyras. Štai nors rinkoje siūlomos halogeninės lemputės yra pigesnės, tačiau daugelis žmonių supranta, kad jau geriau sumokėti kiek daugiau, tačiau gauti kur kas funkcionalesnį gaminį. Apie ką mes? Apie Xenon‘us, kurie ne tik sulaukia daugiau dėmesio, tačiau lygiai taip pat aktyviai yra ir perkami.

Xenonai nugali kitas galimybes

Nors Xenon lemputės rinkoje nėra labai seniai, tačiau jau pelnė daugelio vairuotojų pagarbą. Įprastos halogeninės lemputės, žinoma, taip pat geras pasirinkimas, tačiau visiškai natūralu, kad žmonės nori rinktis tai, kas yra dar geriau, inovatyviau ir tuo pačiu padeda pasiekti geresnius rezultatus, kurie šiuo atveju yra susiję su saugumu kelyje. Štai Xenonai įprastas lemputes lenkia net kelis kartus. Ne tik dėl geresnio apšvietimo, tačiau taip pat ir ilgesnio tarnavimo laiko tarpo. Kai kurie jas vadina net ir ekologišku pasirinkimu, kuris puikiai tinka tiems, kuriems rūpi aplinka, kurioje jie gyvena.

Xenon blokai – geriausias pasirinkimas

Žinoma, niekada negalima teigti, kad vienas arba kitas variantas yra geriausias. Juk kinta žmogaus poreikiai ir tuo pačiu kinta transporto priemonės, kurios „reikalauja“ tam tikrų žibintų. Tad ir Xenonai tinka ne visada. Dėl detalesnio pasirinkimo ir konkretaus modelio pritaikymo visada siūlome tartis su specialistais, kurie gali pateikti rekomendacijas ir tuo pačiu padėti rasti tai, ko reikia, kad kokybė patenkintų poreikius.

Dažniausiai išskiriami šio tipo lempučių privalumai yra:

  • Ilgas tarnavimo laiko tarpas.
  • Tuo pačiu tai ir ekologiškas pasirinkimas.
  • Šio tipo lemputės neakina priešais važiuojančių vairuotojų.
  • Tad suteikia kur kas daugiau saugumo visiems kelių eismo dalyviams.
  • Joms nereikia daug energijos.
  • Nemažina kuro sąnaudų.
  • Puikus apšvietimas net ir blogomis oro sąlygomis.
  • „Neatsikrato“ važiuojant blogais keliais.

Daugelis vairuotojų teigia, kad Xenon lemputės kelia priklausomybę. Tai yra – kartą jas išbandžius niekada nesinori grįžti prie tradicinių auto lempučių, kadangi važiuojant jomis, atrodo, kad matomumas yra kur kas blogesnis, o tai – vargina akis, kelionės tampa kur kas sudėtingesnės.

Pritaikomumas skirtingoms transporto priemonėms

Xenon lemputės labai vertinamos dėl gana paprasto pritaikomumo labai skirtingoms transporto priemonėms. Jeigu iki šiol jos buvo dažniausiai montuojamos naujos markės mašinose (iškart parduodamos sumontuotos), tai šiuo metu dėl savo funkcinių galimybių puikiai tinka ir senuose modeliuose. Žinoma, tokiu atveju gali tekti daugiau laiko skirti pasirinkimui, kad pavyktų pasiekti kuo didesnį pritaikomumą, tačiau pasitarus su specialistu, pasitelkus jo pagalbą – viskas yra įmanoma.

Pirkite tik originalias

Žinoma, jeigu norite, kad žibintai Jums našiai tarnautų ir tokiu atveju būtų galima džiaugtis tokiomis lemputėmis, kurios atitiks tas funkcijas, kurios buvo akcentuojamos reklamose – tuomet reikia pirkti patikimose prekybos vietose. Žinoma, padirbiniai bus kur kas pigesni, tačiau jie neatitiks tų funkcijų, kurios buvo žadėtos. O tai, natūralu, nepatinka niekam, kadangi tuomet net ir maža investicija – paprasčiausiai neatsiperka ir galiausiai tenka pirkti naujas.